Vi vil ha repriser av 'Hverdagsliv'!

Note from acountrypractice.com webmaster:
Articles regarding this campaign have recently appeared in several print newspapers (including Stavanger-Aftenblad and Se & Hør) and at least one online newspaper (Nettavisen at
http://www.nettavisen.no/tvguide/omtale/3092-2303.htm). It looks as if it's the same article that is being published in the different papers but check them out for yourself. If you know of any other articles, please let me know at webmaster@acountrypractice.com. Good luck with the fight -- I have my fingers crossed for you!

Click here to visit the rest of this "A Country Practice" web site.


Til alle dere trofaste seere av denne flotte serien som ble sendt på TV2 hver ukedag kl. 18.00:
24. mars år 2000 var det slutt! TV2 hadde da vist alle episodene av serien, inkludert de 30 episodene som ble laget av Channel 10 etter at australske Channel 7 la ned produksjonen. Og siden TV2 brukte opp repriserettighetene på å sende repriser hver morgen, er det grunn til å tro at 'Hverdagsliv' ikke kommer tilbake. Men vi vil ha mer! Derfor oppfordres herved alle som liker serien om å skrive eller ringe til TV2 og be instendig om at kanalen kjøper rettighetene på nytt. Får de mange nok henvendelser kan det hende vi blir hørt! Alle som kontakter TV2 bes også kontakte meg på
Camelot_001@hotmail.com, slik at jeg kan få skrevet dere opp på listen under, en liste som viser at 'Hverdagsliv' har mange fans som gjerne vil se mer. Ikke nøl - TV2 skal tvinges i kne! (Eller noe sånt...)

Tusen takk til alle dere som har skrevet til både meg og TV2 så langt - det hjelper! Og alle dere andre: Kom igjen, vi klarer å få 300 stykker på lista før mai er omme!

PS. Er det noen som har fått noe svar fra TV2? Si gjerne ifra! :-)

 

TV2s adresser:

TV2,
postboks 2,
5002 Bergen

info@tv2.no

Tlf. sentralbord: 55 90 80 70

 
Vi vil ha repriser av 'Hverdagsliv'!
  1. Hilde S. Nilsen (Camelot_001@hotmail.com)
  2. Marit S. Nilsen
  3. Rune Letrud (letrud@online.no)
  4. Ingunn Nilsen (ingunnan@online.no)
  5. Øyvind Ånnerød (aannerod@online.no)
  6. Torill Ånnerød (aannerod@online.no)
  7. Anders Roald (anders.roald@c2i.net)
  8. Trude (gremling@online.no)
  9. Torgeir Riska (torgeirriska@yahoo.no)
  10. Nina Aass (nina.aass@c2i.net)
  11. Christine Dahle (christine.dahle@of.telia.no)
  12. Turid Hagen (landgraff.thor@c2i.net)
  13. Tore Straum (tore.straum@amli.kommune.no)
  14. Linnda Bull (linndabull@hotmail.com)
  15. Paivi Skille
  16. Anita Gjersøe Thorvaldsen (Anita.Thorvaldsen@bekkevahr.net)
  17. Rita Giskegjerde (zenumura@online.no)
  18. Margit Dyrland (margit_dyrland@hotmail.com)
  19. Sigurd Skjefte (Sigurds@vestfold.it-akademiet.no)
  20. Geir Løkken (geir_loekken@hp.com)
  21. Ståle J. Soløy
  22. Hanne-Mari B. Rustad (han_rust@hig.no)
  23. Inger Djupvik (Inger.Djupvik@arbeidstilsynet.dep.no)
  24. Haakon Thorvaldsen (Haakon.Thorvaldsen@bekkevahr.net)
  25. Tormod Thorvaldsen d. y. (Tormod.Thorvaldsen.d.y@bekkevahr.net)
  26. Finn Berntsen (finnbb@online.no)
  27. Anna Berntsen
  28. Thorgrim Hellan (thorgrim.hellan@c2i.net)
  29. Monica T. Hellan (monica.hellan@c2i.net)
  30. Kari Brinchmann (kari@netcom.com)
  31. Marit Hellesøy
  32. Merete Winsnes (merete.winsnes@c2i.net)
  33. Laila (plutti@online.no)
  34. Anders Nordmo (anders.nordmo@hfstud.uio.no)
  35. Heidrun Torbjørnson (heidrun.torbjornson@hivolda.no)
  36. Sissel Dahl (sissel.dahl@c2i.net)
  37. Amund Bø (amund.bo@hedmark-f.kommune.no)
  38. Heidi Langbråten
  39. Mårten Langbråten
  40. Kristine Friis
  41. Kjersti Wilthil (kjersti.w@c2i.net)
  42. Kristine Dohn (kristine.dohn@vegvesen.no)
  43. Turid Pehrsen
  44. Vigdis Holter
  45. Irene K. Schjerven
  46. Trond Schjerven
  47. Sabine K. Schjerven
  48. Linda K. Jonsen
  49. Benedikte Dohn
  50. Edel Hansen
  51. Åse Dahl
  52. Rita Gullesen
  53. Sidsel Juliussen
  54. Ellen Mikkelsen
  55. Eva Hansen
  56. Lillian Hansen
  57. Lisbeth Alexandersen
  58. Kjell Karlsen
  59. Kristin Gløersen (kristin_glo@hotmail.com)
  60. Tom Erik Stende (tstende@online.no)
  61. Magnus A. B. Heggøy
  62. Guro Hotvedt (guro@e-brev.zzn.com)
  63. Ingvild Frogner
  64. Katarina
  65. Thea Breistrand (confide@liten.org)
  66. Else Kari Engel
  67. Anne Jorunn Midtkil (annele@stud.ntnu.no)
  68. Marianne Tveitan
  69. Sonja Tveitan
  70. Else (elsetang@post5.tele.dk)
  71. Anne-Grete Fostås
  72. Ann-Christin Noren
  73. Knut Steinnes (knut.steinnes@c2i.net)
  74. Merete Steinnes (merete.steinnes@c2i.net)
  75. Albert Steinnes (alberto@c2i.net)
  76. Anders Steinnes (andersst@c2i.net)
  77. Maya Glimsdal (mayagli@yahoo.no)
  78. Anne Kristin Åreskjold (oddb54@online.no)
  79. Sonja Marit Syversen (p-sy@online.no)
  80. Aase Myrstad
  81. Toril Fredheim (toril-fr@online.no)
  82. Maren Markestad (markes@online.no)
  83. Anne Skuggedal
  84. Bernt Erikstad (notteliten@rl.telia.no)
  85. Hege Botnen (hege.botnen@c2i.net)
  86. Bjørg Bollestad (bjorg.bollestad@vegvesen.no)
  87. Rune Ødegårdstuen (rune-odegard@c2i.net)
  88. Sissel Sørli (peepsissel@yahoo.com)
  89. Lisbeth Enersen 
  90. Anita Jørgensen (ronita@start.no)
  91. Sølvi Vinje (solvi.vinje@c2i.net)
  92. Irene Marit Halland (irene-h@online.no)
  93. Tove Merete Høvik (tommytove@c2i.net)
  94. Tone Haugsvær (tonhaugs@online.no)
  95. Grethe Engdahl (gengdahl@online.no)
  96. Ulla (sam_30@hotmail.com)
  97. Heidi K. Ellingsen (heidike@c2i.net)
  98. Cathrine Nygård
  99. Silje Gomnæs
  100. Gunhild Eiborg  (gunhi-ei@online.no)
  101. Mevlut Darici (gunhi-ei@online.no)
  102. Eva Svendsen (gunhi-ei@online.no)
  103. Sondre Bredesen (ssheb313@hotmail.com)
  104. Atle Aurmo (atle.aurmo@c2i.net)
  105. Evy B. B. Butler
  106. Mike Butler
  107. Øyvind A. Brusletten (ovebru@online.no)
  108. Iris Fosse Utskot
  109. Sveinung Utskot
  1. Annlaug Berland
  2. Anne-Marie Brekke
  3. Monica Hermansen
  4. Stig Hermansen
  5. Beate Kristine Halvorsen
  6. Annichen H. Kristiansen (annichen@c2i.net)
  7. Mette Christin Bratlie
  8. Bjørn Olsen
  9. Kari Olsen
  10. Marit Pedersen
  11. Turid Pedersen
  12. Svein Pedersen
  13. Magne Olsen
  14. Liv Berit Holmen
  15. Amalie
  16. Mona Oen Frethurst (moenfret@online.no)
  17. Ida Vikaune (ida_vikaune@yahoo.com)
  18. Lisbeth Dalene (lis-dal@online.no)
  19. Klara Monsen
  20. Heidi Gabrielsen (leifi.gabrielsen@c2i.net)
  21. Nina Meland
  22. Egil Meland
  23. Anne-Lise Holst Nilsen  (asln@online.no)
  24. Lisa G. Thuraisingam (goban@online.no)
  25. Ole Kristian Aspelund (oaspelu@frisurf.no)
  26. Grethe Versvik
  27. Kjersti Huseby
  28. Lisbeth Solum (lbsolum@online.no)
  29. Monica Nilsen
  30. Tor-Henrik Furmyr (thfu@online.no)
  31. Per Holm (peho@online.no)
  32. Kari Solhusmo
  33. Tor Hjelmeng
  34. Anne-Grethe Abelseth
  35. Gro Anita Nummedal
  36. Marit Helene Holm
  37. Merete Abusland Nilsen (mereteabu@hotmail.com)
  38. Cathrine Vaksdal
  39. Gro Vaksdal
  40. Inger Grethe Kasenborg
  41. Rese Hjelle
  42. Hanne Bolstad
  43. Mona Nordnes
  44. Øivind Nordnes
  45. Richard Nordnes
  46. Therese Nordnes
  47. Cecilie Nordnes
  48. Solgunn Ramsvik (bjornjohansen@c2i.net)
  49. Tom Aasheim
  50. Laila Kolbeinsvik (laila.kolbeinsvik@c2i.net)
  51. Kaisa Raknes
  52. Therese Holst Nilsen
  53. Anne Lise Kasenborg
  54. Lena Sunde
  55. Marit Waldeland
  56. Hilde Fiva Larsen (hildefl@c2i.net)
  57. Margaret Fiva Larsen
  58. Åse Veigård
  59. Karine Nordberg
  60. Ingvar Samuelsen
  61. Tom Samuelsen
  62. Jim Larsen
  63. Lillian Larsen
  64. Beate Larsen
  65. Sara Johansen
  66. Charlotte Larsen
  67. Lisbeth Samuelsen
  68. Marte Dalelv
  69. Rita Bjørk
  70. Ronny Ertsland
  71. Veronica B. Ertsland
  72. Ingfrid Nyheim Bjørk
  73. Kirsten Hansen
  74. Anita Flataker
  75. Kristin Finsland
  76. Dan Faye
  77. Marit Tamvakis
  78. Bente Helen Leine (bentehelenleine@hotmail.com)
  79. Anita Skorpen
  80. Helga S. Pettersen
  81. Liv-Hege Heill
  82. Lise R. Bergli
  83. Agnethe Jernek
  84. Jorunn Haugen
  85. Margit Brenden
  86. Grete Evensen
  87. Astrid Hekkvang
  88. Bjørn Hekkvang
  89. Elina Rånes
  90. Thorun Werswick (thowe@c2i.net)
  91. Inge Bruhn (jbruhn@c2i.net)
  92. Sidsel Ferguson (gofer@online.no)
  93. Wivian Otnes
  94. Erna Jensen
  95. Arne Limkjær (limkjaer@online.no)
  96. Elise Marie Nilssen (ienilssen@c2i.net)
  97. Heidi Frøise (heidi.froise@usa.net)
  98. Åsa Bjørkly (aasa76@hotmail.com)
  99. Nina Svensen Auke
  100. Arne Auke
  101. Tove Aass Pettersen
  102. Guri Heggland
  103. Lars Tore Klepsvik
  104. Marith Jensen Tørnby
  105. Inger Flaglien
  106. Silje Dreyer Eriksen (siljede@hotmail.com)
 

personer ønsker
å se mer av 'Hverdagsliv'

** This page is a slightly reformatted copy of Hilde's original campaign page and is posted here with here with her permission and at her request.

This page was last updated: April 30, 2000